Букмекерска контора SapphireBet

Букмекерска контора SapphireBet

SapphireBet букмекерська контора – це елітна онлайн платформа для прийому ставок на спорт, яка працює з 2019 року. Це дуже амбітний букмекер, який продовжує активно розвиватись та набирати популярність у світовій індустрії гемблінгу, в тому числі і в Україні. В даному матеріалі розглянемо наступне.

Загальна інформація про SapphireBet букмекерську контору

Букмекер працює згідно з отриманою ліцензією Curacao. Офіційний майданчик не обмежений ставками на спорт і кіберспорт. У вільному доступі також є ігри казино. Інтернет-ресурс переведений на багато мов, середи яких присутня і українська. Що стосується ігрових валют, то їх десятки. І про гравців з України заклад також потурбувався, додавши гривню. Також українські беттори знайдуть багато надійних платіжних сервісів для фінансових операцій.

Огляд Sapphirebet офіційного сайту

Веб-ресурс має цікавий і яскравий інтерфейс. На головній сторінці присутні розділи з даними по віртуальному спорту і лініям. Нижня частина сторінки складається з категорій:

 • Правила і умови;
 • Питання і відповіді;
 • Контакти;
 • Партнери;
 • Мобільна версія;
 • Про нас.

Ще нижче представлені всі платіжні системи, що використовуються для введення і виведення коштів. З лівого боку можна знайти кнопку “Support” – це онлайн-чат з операторами технічної підтримки, які працюють в режимі 24/7. Поруч розташована кнопка для реєстрації, а над нею – клавіша, яка дозволяє виконати в Sapphire Bet вхід в особистий кабінет. А нижче знаходиться вертикальне основне меню веб-ресурсу, яке включає в себе всі розділи.

Найчастіше клієнти закладу, які заходять на SapphireBet офіційний сайт, відкривають:

 • Турніри.
 • Лінія.
 • Слоти.
 • Віртуальний спорт.
 • Ігри» і TV -ігри.
 • Live

Майданчик користується попитом, тому що пропонує бонусний пакет і цілодобову підтримку з усіх питань, пов’язаних зі ставками. В категорії «Лінія» є можливість заглянути на біржу ставок, поставити на свою команду, подивитися підсумки чемпіонатів і важливих турнірів.

Sapphire Bet вхід та реєстрація на офіційному сайті

Перед тим, як почати робити ставки на спорт, необхідно створити акаунт. Для цього достатньо зайти на SapphireBet офіційний сайт та натиснути на кнопку «Реєстрація», розташовану в лівому вертикальному меню.

У вікні, яке відкриється, оберіть бонус, який вас цікавить. Якщо ви збираєтесь робити спортивні ставки, то вас може зацікавити від SapphireBet бонус у вигляді вітального заохочення на перший депозит або фрібету. Ви також маєте право відмовитись від бонусу. Новачки мають можливість зробити вибір і після того, як виконають в особистий кабінет Sapphire Bet вхід після успішного створення облікового запису.

У самій реєстраційній формі необхідно зробити наступне:

 • вибрати країну з переліку доступних – доступна Україна;
 • вказати місто проживання;
 • обрати регіон;
 • вказати валюту;
 • ввести адресу електронної пошти та діючий номер мобільного телефону;
 • ввести ім’я та прізвище;
 • придумати надійний пароль, ввівши його двічі;
 • при наявності, вказати для SapphireBet промокод у відповідному полі.

Щоб успішно створити акаунт, необхідно поставити галочку про те, що ви згодились з політикою конфіденційності та ознайомились з правилами онлайн-майданчика. Останній етап перед тим, як зробити в особистий кабінет Sapphire Bet вхід – натиснути по клавіші «Зареєструватися». Далі варто підтвердити електронну пошту і завершити реєстрацію згідно з вказівками.

Верифікацію проходити одразу не обов’язково, але адміністрація все одно запросить документи, коли ви захочете вперше вивести гроші з рахунку. Тому, щоб не втрачати час, краще верифікувати акаунт одразу.

Sapphire Bet вхід та верифікація

Авторизувавшись, ви отримуєте доступ до ігрового рахунку, ставкам на спорт, бонусам та іншим опціям букмекерської контори. Тут же ви зможете ідентифікувати свою особистість. Коли гравці створюють заявку на перший вивід коштів, адміністрація запрошує верифікацію. Дається дві доби, щоб надати документи, підтверджуючі особу.

Якщо служба безпеки побачила підозрілу активність з облікового запису, також запрошуються документи. У разі невдалої верифікації, акаунт буде заблокований. Але, як підтверджують про БК SapphireBet відгуки,

Верифікація облікового запису не займає більше 3 діб. Беттор має право дізнатися, на якій стадії розгляду знаходиться процес перевірки. Користувачеві досить звернутися до онлайн-менеджера або уточнити питання у працівника служби підтримки. Гравець не пройде верифікацію, якщо відправить розмиті, нечіткі зображення посвідчення особи.

Щоб авторизуватися, використовуйте логін (ID або email) і пароль, придуманий в процесі реєстрації. Можна поставити галочку біля опції «Запам’ятати пароль». Якщо гравець забув або втратив дані для входу, можна скористуватися функцією «Забули пароль?». Працівники допоможуть відновити доступ до аккаунту.

SapphireBet відгуки про мобільну версію

Десктопний сайт зручний у використанні як з ПК, так і з ноутбуку. Але у онлайн платформи букмекерської контори є також мобільна версія. Цікаво, що її можна запустити навіть на стаціонарному комп’ютері.

Для цього опустіть головну сторінку униз та в нижньому меню натисніть кнопку “Мобільна версія”. Така опція доступна не в кожному онлайн сайті. А на смартфонах та планшетах мобільна версія SapphireBet БК завантажується автоматично. Помітно, що в мобільній версії прямо на головній сторінці є функція налаштування відображення коефіцієнтів, можливість активувати купон знизу та швидкий купон.

В цілому ж, зовні мобільна версія практично не відрізняється від повної. Єдине – це більш простий інтерфейс.

Чи потрібне гравцям з України для SapphireBet дзеркало?

Українські беттори можуть вільно заходити на офіційний сайт букмекерської контори, тому що в нашій країні його не блокують. Якщо ж ви знаходитесь в країні, де азартні розваги заборонені законодавством, використовуйте SapphireBet дзеркало, яке можна знайти в пошуковій системі. В альтернативному джерелі доступний той же функціонал, що у оригінального ресурсу. При цьому зберігаються всі бонуси та гроші на балансі.

SapphireBet бонуси для нових та давніх клієнтів

Вітальні бонуси за реєстрацію

 • 100 відсотків бонус до 3 тисяч гривень за реєстрацію. Поповнюйте рахунок від 30 до 3000 грн та отримуйте стільки ж на бонусний рахунок. Для відіграшу діє вейджер з коефіцієнтом x5. Усі ставки повинні бути типу експрес. А експрес має включати від 3 та більше подій. Не менш як 3 події в експресі повинні мати котирування 40 та вище.
 • Фрібет за першу ставку. Зареєструйтеся, поповніть рахунок і оформіть своє перше парі. У разі програшу, букмекер поверне гроші у вигляді фрібету. Максимальний розмір безкоштовної ставки складає 2000 грн. Умови відіграшу: експрес з 4-х подій з коефіцієнтами від 50 для кожної події.

SapphireBet промокоди для зареєстрованих гравців

 • Експрес дня. Щодня букмекер публікує один або кілька варіантів для експресу. Якщо якийсь з них вам до вподоби – робіть ставку та отримуйте на 10 відостків більший виграш з цього купону.
 • 3000 UAH за депозит щотижня. Але щоб активувати Sapphirebet промокод, необхідно поповнити рахунок кожну п’ятницю на суму від 150 до 6000 гривень. Тоді гравець отримає додаткові 50 відсотків на бонусний рахунок. Щоб відіграти заохочення, подаровану суму потрібно проставити експресом з вейджером x3 протягом 24 годин з моменту зарахування бонусу. Усі експреси повинні мати від 3 подій та більше з коефіцієнтами не менше 1.60.
 • Страхування ставки. Даний SapphireBet бонус роздається на експреси і ординари. Але страхування необхідно купити. На одну і ту ж подію дозволяється взяти декілька страховок. Якщо ставка не проходить, гравцю повертається та частина ставки, яка була застрахована.
 • VIP-кешбек. Просувайтесь по щаблях програми лояльності для отримання більшого розміру повернення коштів зі ставок. На перших семи рівнях кешбек становить 5-11 відсотків. На останньому (восьмому) – 11-25 відсотків.

Де шукати для БК Sapphire Bet промокод?

Клієнти букмекерської контори можуть отримувати бонусні заохочення на більш вигідних умовах. Для цього вони можуть вводити Sapphire bet промокод в процесі реєстрації або у особистому кабінеті після авторизації. Бонусні коди дарують додаткові грошові винагороди та фрібети.

Коефіцієнти та види ставок в Sapphirebet БК

Букмекерський майданчик пропонує різні ставки на спортивні події. Найпопулярнішими є відкриті ставки. Гравець може додати турнір або матч в купон чи ввести код для завантаження події. Щоб зробити ставку, варто обрати вид спорту. Найпопулярніші спортивні дисципліни доступні в категорії «Рекомендовані».

В SapphireBet БК можна поставити на перемогу або нічию, фору, тотал, подвійний шанс, голи, кутові та інші статистичні показники в залежності від обраного спорту. Біля кожної події відображається коефіцієнт. При зміні коефіцієнта треба обрату одну з опцій:

 • прийняти при підвищенні;
 • підтвердити;
 • погодитися з будь-якою зміною.

За допомогою котирувань, клієнти контори можуть оцінити потенційний виграш за ставкою.

Live ставки

SapphireBet букмекерська контора пропонує заключати ставки в онлайн режимі. На сайті є можливість переглянути анонси лайв та мульти-лайв. Рекомендуємо найбільш ефективні стратегії лайв-ставок:

 • на пізній гол у футболі;
 • на кутовий гол;
 • на жовті картки.

Також дієва стратегія по чвертях в баскетболі. Популярні ставки в лайв на хокей за періодами.

Введення і виведення коштів в SapphireBet букмекерській конторі

Для поповнення рахунку, гравці з України можуть використовувати:

 • електронні гаманці Sappay і Jeton Wallet;
 • платіжні системи ecoPayz, Apple Pay, MasterPass;
 • банківські карти Visa та MasterCard;
 • онлайн-банкінг Приват24.

Мінімальний ліміт на поповнення складає 25 гривень. Комісії букмекерська контора не стягує.

Вивести кошти беттори можуть аналогічним методом, але при цьому мінімальна сума для зняття становить 40 гривень. Комісії також не передбачені.

Служба підтримки

На сайті техпідтримка здійснюється за допомогою діалогового вікна, яке можна відкрити по натисканню на білий блок “Поставити запитання”. Також чат можна відкрити, натиснувши на сторінці в лівому кутку на Support. Беттор може поспілкуватися з консультантом, дізнатися актуальне посилання на SapphireBet дзеркало та задати інші питання, які його цікавлять.

Також на сайті є адреси електронних пошт різних відділів підтримки.

Гравці мають право звернутися за допомогою в:

 • службу безпеки;
 • техпідтримку;
 • фінансовий відділ.

Є окремо адреси пошти для загальних питань, реклами, вирішення питань по фінансовим операціям.

SapphireBet відгуки гравців

Якщо зайти на тематичні ресурси та форуми, то ви знайдете переважно хороші коментарі про даний заклад спортивних ставок. Завдяки тому, що клієнти позитивно оцінюють молодого букмекера, його рейтинг на різних сайтах становить близько 4,5 балів з 5 можливих. Користувачі високо оцінюють інтерфейс сайту, можливості швидкого оформлення депозиту і виведення зароблених коштів. Про SapphireBet відгуки реальних гравців дозволяють керівництву платформи вдосконалюватися.

Користувачі відзначають, що сайт надійний, перевірений і ніколи не виникає труднощів з платіжними системами. Техпідтримка працює 24 години, тому можна уточнити будь-яку інформацію.