Букмекерські контори з фрібетом

Нa ринку aзaртних розваг функціонує велика кількість букмекерських кoнтoр. Щоб успішно конкурувати, букмeкeри розробляють вигідну бонусну програму для своїх клієнтів. У неї, як прaвилo, входить фрібeт. Новачків в cфeрі бeттінгу чacтo цікавить питання, щo це таке і які є букмекерські контори з фрібетом в Україні.

Що таке фрібет в БК?

Пo своїй суті, це безкоштовна ставка. Наявність такого виду бoнуcу дозволяє гравцю заключати спортивні парі бeз особистих фінансових витрат. Гроші йому прeдocтaвляє букмекер. При цьому cуммa виграшу буде мeнше, ніж при ставці особистих коштів – гравець залишає собі тільки чистий прибуток, а cуму фрібeтa він повертає закладу.

Букмекерські контори з фрібетом

Які є в букмекерських конторах фрібети?

Безкоштовні ставки є декількох видів. Вони залежать від умов, в яких гравці отримують їх.

За поповнення рахунку

Безкоштовна ставка за реєстрацію з депозитом – це один з найпоширеніших бонусів в українських букмекерських конторах. Отримати таке заохочення можна лише при умові, що беттор поповнить свій рахунок. Причому депозит необхідно внести у розмірі, не меншому ніж передбачений конторою. Дуже часто букмекерські контори фрібет надають у вигляді додаткових 100 відсотків від суми депозиту. Але найбільш щедрі заклади дарують 125 або навіть 200 відсотків. В даному випадку, чим більші вкладення, тим більше винагорода.

Такий бонус також потрібно відігравати ставками. Але коефіцієнти вейджерів для нього набагато менші, ніж на безкоштовні подарунки від букмекерські контори з фрібетом без депозиту. Для депозитного заохочення більш лояльні умови відіграшу тому, що гравець вже приніс прибуток конторі, коли поповнив рахунок.

Букмекерські контори з фрібетом за реєстрацію для новачків

Це привітальне винагородження, яке роздається новим гравцям за те, що вони створили акаунт на сайті БК. Деякі букмекерські контори з фрібетом за реєстрацію дарують ставки за рахунок БК тільки після того, як гравець поповнить рахунок. Але є й заохочення, які клієнт отримує без поповнення.

Як отримати бонус в букмекерській конторі з фрібетом без депозиту?

В більшості закладах спортивних ставок, безкоштовні парі без вкладень дарують одразу після реєстрації. Іноді треба активувати номер мобільного телефону або адресу електронної пошти. Букмекерські контори з фрібетом без депозиту в Україні висувають різні вимоги до використання такого бонусу, але в будь-якому випадку вони дуже прості.

Так як ніяких вкладень робити не потрібно, розміри винагороди невеликі. Найчастіше букмекерські контори з фрібетом за реєстрацію та без депозиту для безкоштовної ставки дарують в межах 100-200 гривень. Це суттєво менше, ніж у випадку фрібетів за депозит. Але гравець не витрачає свої кошти, тому й така сума досить пристойна. Однак для бездепозитного бонусу встановлений високий вейджер, тому відіграти його вже більш складно.

Щоб не втратити час дарма, варто уважно прочитати умови відіграшу, перед тим як використовувати фрібет. В умовах вказаний не тільки коефіцієнт вейджеру, але й обмеження на типи ставок, мінімальні коефіцієнти та спортивні дисципліни.

За участь в акціях

Задля збору більшого об’єму клієнтської аудиторії, букмекери влаштовують різноманітні акції, за перемогу в яких дарують цінні призи. Однак найбільш поширений варіант – це безкоштовна ставка, яку роздають без необхідності вносити депозит.

Умови акцій дуже прості. У більшості випадків необхідно зробити декілька ставок на спортивні події, обумовлені в рамках акції. Іноді необхідно поповнити рахунок в конкретний день тижня. Прийняти участь в них можуть тільки зареєстровані беттори.

В рамках програми лояльності

Статус гравця в програмі лояльності залежить від кількості і суми зроблених ставок на спортивні події, за що заклад нараховує бонусні бали. Чим більше балів, тим вище статус в системі VIP-рівнів. А чим вище статус, тим цікавіші передбачені бонуси. Українські букмекерські контори фрібет роздають клієнтам, які займають більш високі рівні. І не дивно, тому що це один за найвигідніших бонусів від БК, який дозволяє зробити ставку без вкладень. А у випадку програшу гравець нічого не повинен.

Умови використання фрібету в БК

Букмекерські контори де дають фрібет при реєстрації, вводять певні обмеження на використання бонусу. Щоб вивести його з рахунку у вигляді реальних грошей, необхідно виконати ряд вимог по відіграшу:

 • Котирування. Гравці не можуть використовувати фрібет для будь-якої спортивної події. Якісні заклади вводять певні обмеження на коефіцієнти і дозволяють ставити в межах 1.50-1.80. Якщо котирування нижче, краще не використовувати бонус, так як відіграти його буде вкрай складно.
 • Вейджер. Це кількість ставок, які необхідно зробити, щоб вивести кошти, виграні за рахунок безкоштовних парі. Якщо, наприклад, вам дарують 100 гривень при вейджері x20, то вам необхідно зробити ставки на суму 2000 грн.
 • Термін. Отримавши бонус, ви не можете користуватися ним необмежену кількість часу. В більшості випадків БК дарують фрібет, який необхідно відіграти протягом 7 днів. Якщо беттор не встигає, винагорода автоматично згорає, а разом з нею і всі виграші.
 • Сума поповнення. Щоб відіграти безкоштовні ставки від букмекерської контори, іноді гравцям приходиться вносити депозит. Причому сума поповнення повинна відповідати мінімальному ліміту.
 • Додаткові умови. Це обмеження по виду спорту або типу ставки (ординар або експрес).

Як використати в букмекерській конторі фрібет?

Якщо вас влаштовують усі умови використання бонусної пропозиції, то:

 1. Зайдіть в лінію БК прематч або лайв.
 2. Виберіть спортивну подію.
 3. Зробіть ставку. Букмекерські контори з фрібетом в купоні дають можливість активувати опцію безкоштовної ставки.

Якщо ставка зіграла, то далі вам необхідно відіграти отриманий виграш згідно умов, передбачених оператором. Наприклад, якщо ви отримали від БК фрібет на суму 200 гривень, поставили на результат матчу з коефіцієнтом 1.50 та перемогли, на рахунку буде вже 300 гривень. Щоб вивести кошти, треба 200 гривень поставити стільки раз, скільки передбачено вейджером. Причому 200 гривень повертаються назад букмекерській конторі.

Кращі українські букмекерські контори де дають фрібет при реєстрації

Проаналізувавши бонусні програми популярних букмекерів України, ми виділили найбільш вигідні пропозиції для гравців, які перебувають в пошуках оптимальної БК.

 • Фаворит Спорт. Дарує безкоштовні обертання на суму до 2 тисяч гривень. Для цього необхідно зареєструватися на офіційному сайті та поповнити рахунок в розмірі 200 і більше гривень. Діє вейджер x15.
 • ПаріМатч. Роздає фрібети в розмірі 2500 гривень. Гравцю треба створити акаунт та внести депозит на суму від 100 грн. Ставку на спортивну подію потрібно зробити на суму, аналогічну розміру бонусу.
 • Леон. Тут можна отримати обертання за рахунок БК до 7 тисяч гривень. Необхідно відкрити рахунок, поповнити ігровий баланс та набрати необхідну кількість балів в програмі лояльності. Вивести бонус можна тільки тоді, коли ви заробите 10 тисяч бонусних балів.
 • Melbet. Заповніть профіль персональними даними, внесіть на депозит від 300 гривень та зробіть ставку на матч з коефіцієнтом 1.50. Суму бонусу необхідно прокрутити 3 рази. Тип ставки – експрес з 4 та більше подій.

Усі вищевказані букмекерські контори де дають фрібет при реєстрації користуються в Україні великою популярністю. Ви можете бути впевнені в їх надійності та чесних умовах відіграшу.

Переваги та недоліки букмекерських контор з фрібетом

Ми рекомендуємо вам використовувати безкоштовні ставки, які роздають БК. Особливо це корисний бонус для новачків, які до цього ще жодного разу не робили ставки на спорт. Такі заохочення допоможуть вам розібратися в тонкощах беттінгу без фінансових ризиків.

Ставки з фрібетом – це хороша можливість заробити при менших вкладеннях. Але щоб уникнути непорозумінь надалі, попередньо ознайомтеся з умовами відіграшу отриманої винагороди. Можливо, в обраній вами букмекерській конторі дуже тяжкі вимоги, які ви не зможете виконати.

Через те, що сьогодні на просторах онлайн беттінгу орудують багато бонусхантерів, букмекери передбачають додаткові умови по відіграшу. Наприклад, це обмеження на тип спортивної події та розміри коефіцієнтів. Ще один недолік фрібетів в тому, що заробити з них багато доволі тяжко. Справа в тому, що гравець отримує лише чистий виграш, а суму ставки БК повертає собі назад.