Букмекерські контори з бонусом

Легальний ринок онлайн ставок на спорт відкрився в Україні порівняно нещодавно. Завдяки легалізації азартного бізнесу, усі чесні букмекерські контори з бонусом опинилися в рівних умовах. А щоб виділитися на тлі конкурентів, букмекерам доводиться привертати до себе увагу різними методами, і щедра бонусна програма в цьому випадку – один з найефективніших інструментів. Тому зараз різні варіанти бонусів є у всіх без винятку легальних БК. Кожен беттор може вибирати БК з бонусом при реєстрації, бездепозитними або депозитними заохоченнями. Розглянемо, які саме пропозиції отримують українські гравці.

Букмекерські контори з бонусом для новачків та постійних клієнтів

Букмекерські контори з бонусом

Подарунки від букмекерів мотивують нових користувачів реєструватися і утримують діючих гравців в умовах жорсткої конкурентної боротьби на ринку спортивного онлайн-беттінгу. Якщо у контор умови для гри приблизно рівні, то беттори обирають БК з більш привабливими бонусами.

Який пропонують букмекерські контори бонус для гравців з України:

 • бонус за поповнення;
 • бонус на перший депозит;
 • бездепозитний бонус;
 • безкоштовна ставка, іще відома як фрібет;
 • бонус за реєстрацію;
 • бонус за лояльність;
 • ставка без ризику;
 • кешбек;
 • бонус-квести
 • ставка по промокоду.

У кожної системи заохочень свої відмінності. Щоб визначитися з найбільш відповідним бонусом, вивчіть умови їх застосування та відіграшу. Часто вони прописані дрібним шрифтом або заховані у якійсь вкладці. Онлайн-бонуси букмекерів набагато привабливіше акцій, які діють в пунктах прийому ставок.

Який передбачений в букмекерській конторі бонус за реєстрацію?

Реєстраційний бонус пропонується новим клієнтам. До такого типу бонусу належать:

 • Бонус на перший депозит;
 • Фрібет (безкоштовна ставка) за реєстрацію;
 • Фрібет по бонусному коду.

В букмекерські контори бонус за реєстрацію додають для того, щоб залучити більше нових клієнтів. Такі заохочення видаються одному гравцю лише один раз. Адміністрація ресурсів уважно слідкує за користувачами з метою недопущення мультиакаунтингу, коли беттор реєструється на сайті декілька разів та отримує привітальні бонуси.

Букмекерські контори – бонус за депозит

Даний вид бонусу – один з найпоширеніших заохочень для бетторів. Він надається постійним клієнтам або новачкам, які зробили свій перший внесок. Бонус на перший депозит надається для того, щоб мотивувати нових клієнтів при реєстрації вносити на рахунок якомога більшу суму. Наприклад, 4000 гривень на перший депозит від БК Фаворит Спорт.

Заохочення для діючих клієнтів, як правило, присвячені великим змаганням або мають закономірну регулярність. Депозитний бонус можна вивести тільки після деякої кількості прокручувань подарованої суми на ставки з мінімальним коефіцієнтом. Кількість прокручувань називають вейджером.

Букмекери встановлюють мінімальне значення коефіцієнта на поодинокі парі або мінімальну кількість подій для експрес-ставки. Крім цих умов, БК встановлюють тимчасові обмеження на відіграш і порядок списання коштів з бонусного і основного рахунків.

Букмекерські контори з бездепозитним бонусом для гравців з України

Для отримання бонусу поповнювати баланс немає необхідності. Часто такі заохочення надають у вигляді фрібета або по промокоду. В Україні мало де зустрінеш букмекерські контори з бездепозитний бонус для нових клієнтів. Частіше їх отримують найбільш активні клієнти, які зареєстровані на сайті вже давно. Отримання навіть невеликої суми бонусу допоможе гравцю позитивно оцінити сервіс і затриматися тут надовго.

Можна виділити декілька основних видів бездепів в БК.

Бонус без поповнення за реєстрацію

У рідкісних випадках, але букмекерські контори з бонусом без депозиту надають заохочення новим гравцям за те, що вони створять акаунт на їх сайті. Крім реєстрації, треба виконати ще кілька умов:

 • верифікувати профіль;
 • заповнити всі поля в особистому кабінеті.

Винагороду ви отримаєте на бонусний баланс в автоматичному режимі. Далі подаровані кошти можна використовувати для ставок на спорт.

Букмекерські контори з бездепозитним бонусом для постійних клієнтів

Бонусні програми БК націлені не тільки на залучення нових гравців. Конторам дуже важливо утримувати і постійних клієнтів, які часто роблять ставки на спорт. Якщо їх не “підігрівати” цікавими пропозиціями, вони можуть обрати іншого конкурента з більш вигідними умовами.

Спеціально для таких гравців діють унікальні акції. Умови використання таких бонусних пропозицій букмекери розсилають або по електронній пошті, або через персонального менеджера, якщо гравець має VIP-статус. Це можуть бути і додаткові кошти, і безкоштовна ставка, і кешбек.

Промокоди

Це унікальна комбінація із символів та цифр, яку можна знайти на партнерських сайтах або отримати по email розсилці. Букмекерські контори бонус по промокоду роздають після того, як гравець активує купон під час реєстрації або в особистому кабінеті в розділі з бонусами, вказавши його в відповідному віконці. Але звертайте увагу, щоб бонусний код був актуальний, тому що він діє протягом обмеженого терміну.

Букмекерські контори з бонусом без депозиту на День Народження

Такі бездепи можуть отримати тільки іменинники, які активно грали на сайті БК протягом останніх 3 місяців. Розмір подарунку може бути фіксованим або надаватися на індивідуальних умовах. Деякі букмекерські контори з бонусом без депозиту дарують суму грошей, яка залежить від загального розміру ставок, зробленого клієнтом за певний період. Умови відіграшу таких бонусів дуже лояльні або взагалі видаються без вейджеру. Все залежить від щедрості закладу.

Фрібет-бонус

Суть безкоштовної ставки полягає в тому, що гравець, укладаючи парі, не ризикує своїми коштами. Але в разі виграшу він отримує тільки чистий прибуток без урахування суми ставки.

Тобто, виграш – це сума фрібета, помножена на коефіцієнт, мінус сума безкоштовної ставки. Наприклад, букмекер надає фрібет в 500 гривень, а гравець ставить і виграє 1100 гривень. У підсумку він отримує на рахунок тільки 600 гривень (1100-500 = 600).

За такою формулою розраховують виграші більшість букмекерів. Але є винятки. Наприклад, БК 1xБет дарує і суму ставки, і суму виграшу.

Ставка без ризику

Українські букмекерські контори бонус за реєстрацію дуже часто пропонують у вигляді ставки без ризику. Такий бонус в своєму розпорядженні має БК Фаворит Спорт. Букмекер дає можливість поставити до 500 гривень і у випадку програшу повернути усі поставленні кошти. А якщо ставка зайде, гравець отримує на рахунок весь виграш. Це заохочення допомагає ризикнути там, де в звичних умовах ризик був би не виправданий. Наприклад, зробити експрес-ставку з солідним коефіцієнтом.

Програми лояльності

Суть програми лояльності полягає в наданні бонусу чинним клієнтам. Основна її в тому, що накопичені бали можна обмінювати на фрібети або призи. Вид таких бонусів буває різним:

 • кешбек за програнні ставки;
 • накопичувальна система балів за зроблені ставки, як виграшні, так і програшні.

Показовим є приклад букмекерської контори «Леон». У цієї БК впроваджені бали, які накопичуються за зроблені ставки. Після досягнення необхідної кількості, вони обмінюються на цінні призи.

Особливості отримання бонусів

Раніше була поширена практика багаторазової реєстрації, яку ще називають мультиакаунтингом. Беттори створювали багато акаунтів, і виходило так, що букмекерські контори з бездепозитний бонус роздавали привітальні заохочення по декілька раз одним і тим же гравцям. До сих пір таких гравців виділяють в окремий різновид бетторів – “мисливці за бонусами”.

Сьогодні букмекери уважно відстежують багаторазові реєстрації. Служби безпеки БК вивчають анкети користувачів і фінансову інформацію – номери карт і гаманців, з яких відбувається поповнення, а також IP-адреси комп’ютерів, з яких роблять ставки. Тому не варто обманювати адміністрацію, інакше при найменшій підозрі ваш обліковий запис просто заблокують.

Висновок

Букмекерські контори з бонусом за депозит, реєстрацію та інші дії вносять різноманітність в ігровий процес. З усією ретельністю вивчайте правила, оскільки букмекери часто встановлюють умови для відіграшу бонусу, які для вас можуть бути нездійсненними.

Пам’ятайте, що кращим бонусом є високі коефіцієнти, широка лінія і справедливі ігрові умови. Бонуси не повинні затуманювати розум беттора і відволікати його увагу від визначальних критеріїв оцінки букмекерської контори.