Спортліга букмекерська контора

Спортліга букмекерська контора

Спортліга букмекерська контора – це оператор ставок на спорт, який входить в портфель послуг українського державного оператора лотерей М.С.Л. Ставки Спортліга приймає за ліцензією Міністерства фінансів України, виданої на випуск лотерей. Але даною лазівкою в останні роки користувалися й інші букмекери, присутні на ринку України.

Що собою представляє БК Спортліга Спортпрогноз?

М.С.Л. лише умовно можна назвати державним оператором, так як фактичним власником компанії є кіпріотський бізнесмен Маркос Шіапаніс разом з нинішнім її керівником Георгієм Ложенко. Букмекер Спортліга Спортпрогноз є частиною загального сайту М.С.Л., де також можна поставити на тоталізатор «Спортпрогноз» і придбати квитки для різних лотерей.

Спочатку для БК Спортліга була створена сторінка з лінією зусиллями власної команди програмістів М.С.Л. Але даний сервіс не витримував конкуренції на ринку і не йому не вдавалося викликати великий інтересі зі сторони українських бетторів. Тоді компанія звернулася до стороннього розробника, після чого з’явилася Спортліга Нова. Бренд почав використовувати програмну платформу вірменського розробника BetConstruct.

Продукти BetConstruct відрізняються якістю, але навіть на українському ринку ставок на спорт дана платформа не є унікальною. Її використовувала БК Zirkabet, перед тим як була поглинена букмекерською конторою Vbet, а крім неї – БК Uabet.

Спортліга Спортпрогноз – це ставки на футбол, хокей, теніс та багато інших видів спорту, які дозволяють вигравати сотні тисяч гривень. Якщо ви хочете спрогнозувати на сайті Спортліга результати футбол чи інших спортивних дисциплін, достатньо обрати тираж та вгадати, хто переможе, або чи буде нічийний результат.

Виграш гравець отримує тільки в тому випадку, якщо правильно вгадає в Спортліга онлайн результати в кількості 10, 11 або 12 матчів. Якщо беттор вгадує усі 12 результатів, він виграє головний приз розіграшу – джекпот тиражу.

В чому різниця між Спортліга Спортпрогноз та стандартною БК?

Спортліга – це спортивна лотерея, і вона дещо відрізняється від стандартних букмекерських контор. В ті часи, коли активно почалися заборони на азартні ігри і букмекерську діяльність, в різних країнах з’явилися ці самі спортивні лотереї, як альтернатива іншим азартних послугам. Саме такою і є Спортліга результат в якій може прогнозувати будь який бажаючий. Дана БК була офіційно зареєстрована популярною українською компанією «Молодьспортлото» (МСЛ).

Ще до моменту появи Спортліги, компанія «Молодьспортлото» була широко відома жителям України. Вже тоді вона була досить солідною і стабільною організацією, яка поширювала лотерейні квитки. Містами України розташовувалося близько півтори тисячі пунктів продажу. В наші дні ця компанія також популярна, в багатьох українських містах стаціонарно працюють її представництва.

В 1993 році організація МСЛ була зарахована до лав Європейської асоціації офіційних державних лотерей, де значаться різні великі компанії з країн СНД і Ізраїлю. А Спортліга букмекерська контора з’явилася в компанії «Молодьспортлото» дещо пізніше, в 2009 році. Це була абсолютно нова лотерея, хоча вона мало чим була схожа на традиційну. У Спортліги є своя лінія подій, як у стандартних букмекерських контор. Але повноцінно порівнювати її з яскравими представниками в даній сфері не зовсім правильно. Та й це порівняння буде точно не в її користь. Зараз ми спробуємо вам це показати.

Основні відмінності Спортліги букмекерської контори від інших БК

Перша істотна відмінність – це список матчів. У Спортліги він представляє собою звичний лотерейний квиток, що не характерно для інших букмекерів. Список налічує кілька сотень подій, але немає розбивки на окремі ліги. Не зовсім виразні скорочення збивають з пантелику.

Часом вкрай важко розібратися, до якого саме чемпіонату або навіть виду спорту належать представлені в Спортліга результати футбол, гандбол, теніс чи інша дисципліна. Взяти для прикладу хоча б незрозуміле «ФЧ Ісп2». Розшифровка означає, що дана подія стосується футбольного чемпіонату Іспанії, Сегунда – другий по силі іспанський чемпіонат.

Навіть якщо вам вдасться вникнути в усі ці тонкощі і розібратися в лінії і в представлених в ній подіях, ставити в на спорт в БК Спортліга вам навряд чи сподобається. Аж надто багато тут нюансів.

Невелика кількість на сайті Спортліга результатів в лінії

У старій версії була досить обмежена лінія подій в лотереї. Можна було поставити на нічию і на командну перемогу. Обмежений вибір по форі і тоталам – лише один варіант. На цьому все і закінчувалося. Знайти в Спортліга цікаву подію з дуже високим коефіцієнтом було неможливо. І якщо гравець шукав варіант для якоїсь нестандартної ставки, дана букмекерська контора йому не підходила.

З появленням нової версії лінія стала більш різноманітна. Але все одно, в порівнянні з великими букмекерськими конторами України, вибір малий. На офіційному сайті Спортліга коефіцієнти на сьогодні присутні лише такі, що дають можливість зробити ординарні ставки. Вони, як правило, виділені червоним кольором, і якщо подивитися, то таких – близько половини в лінії. Є можливість включати інші ставки в експреси або системи.

Представлені в БК Спортліга коефіцієнти середні, і навіть замалі, як для солідної контори. Конкуренції лідерам в даній галузі вони по цій характеристиці скласти не зможуть. Наприклад, коефіцієнт буде складати 1,82 на дві події, рівних за ймовірністю і взаємовиключних одна одну. Це означає, що маржа букмекера складає біля 18 відсотків. Маржа більш лояльних букмекерських контор становить лише 10 відсотків.

Огляд Спортліга офіційного сайту

Як такого окремого сайту у БК Спортліга немає. Є сторінка на загальному сайті компанії msl.ua, причому – зі старою лінією, власного виробництва. По ній також можна розміщувати ставки, так як рахунок у М.С.Л. один для всіх пропонованих продуктів. Але краще все ж перейти в розділ Спортліга Нова, щоб потрапити на сторінку з лінією від BetConstruct. Тут більш продуманий дизайн та функціонал, де гравцям робити ставки буде більш зручно.

Опис сайту Спортліга Нова

Ця сторінка інтегрована в загальний сайт, що викликає деякі проблеми при її завантаженні. Матчі в лінії відкриваються довше звичайного, що може бути критичною проблемою, як мінімум в лайві.

Меню, що відноситься до лінії Спортліги, складається з чотирьох розділів:

 • Спорт (передматчева лінія);
 • Live;
 • Новини;
 • Спортліга (перехід на старий формат лінії).

Спортліга офіційний сайт має меню з лінією, який стандартно захований в лівій колонці. Відкрити її можна, натиснувши на кнопку з трьома горизонтальними смужками, розташованими зліва.

Де знайти на сайті Спортліга коефіцієнти на актуальні події?

Усі події на онлайн платформі букмекерської контори розгруповані на окремі спортивні дисципліни. Їх можна фільтрувати за часом початку. Що до самих котирувань, то в Спортліга коефіцієнти на сьогодні відображаються біля самого результату для події. Присутній також фільтр для матчів в лайві. Але на сайті присутня опція об’єднання маркетів з лайва і прематчу в експресах.

Реєстрація в Спортліга букмекерській конторі

Створити акаунт на сайті букмекера можуть всі громадяни України, яким виповнилося 18 років. Для цього потрібно виконати наступні дії:

 • натиснути на кнопку «Вхід/Реєстрація» у правому верхньому куті сайту;
 • заповнити всі поля реєстраційної форми з персональними даними і натиснути на кнопку «Далі»;
 • провести активацію облікового запису, заповнивши поля з номером телефону та адресою електронної пошти;
 • підтвердити реєстрацію через повідомлення, яке прийде на вказану адресу пошти;
 • зайти за отриманими даними логіна і пароля в особистий кабінет;
 • поповнити рахунок.

Щоб Спортліга офіційний сайт та його функціонал стали доступними в повній мірі, букмекер вимагає, щоб всі користувачі пройшли процедуру верифікації. Для цього необхідно відправити якісні копії паспорта, а також один з документів, що підтверджує адресу проживання або прописку. Це може бути:

 • виписка з банку;
 • рахунок за комунальні послуги;
 • податкові документи;
 • офіційний документ, що підтверджує прописку;
 • судові документи.

Також оператори служби підтримки можуть запросити фото клієнта з паспортом, рукописною заміткою чи фото на тлі відкритого акаунту БК.

БК Спортліга коефіцієнти на сьогодні

Програмна платформа, яку використовує Спортліга, дозволяє налаштовувати букмекеру під себе багато параметрів, в тому числі і букмекерську маржу. І в даного букмекера показники маржі досить високі – в середньому по лінії вони часто перевищують 10 відсотків. Через це в Спортліга коефіцієнти середні або навіть нижче середнього, якщо порівнювати з популярними конкурентами.

На рівноймовірні події букмекер виставляє коефіцієнти 1.85-1.85 на протилежні варіанти. А це – не найпривабливіші умови для гри. Причому котирування не особливо залежать від статусу матчу. І на поєдинки плей-офф Ліги чемпіонів, і на матчі умовного чемпіонату Камбоджі тут однаково висока маржа.

Розпис Спортліги онлайн результатів

А ось розпис у лінії Спортліги доволі цікавий, так як в цьому відношенні платформа BetConstruct –  одна з кращих на ринку. Це не раз відзначали на різних букмекерських форумах і конференціях.

Які є в БК Спортліга результати на футбол?

На найпопулярніший вид спорту пропонується великий вибір тоталів і гандикапів:

 • класичних;
 • цілих;
 • азіатських
 • з м’якою і жорсткою форою.

Також є багатий вибір:

 • комбінованих ставок;
 • ставок на ігрові інтервали;
 • ряд унікальних видів ставок, які можна зустріти тільки на цій програмній платформі.

Наприклад, великою популярністю користується ставка 7 + в маркеті Тотал голів (інтервал), яку можна ефективно використовувати в матчах, де можливий розгром однієї з команд.

Введення і виведення коштів

Якщо ви хочете вгадати в Спортліга результат, спочатку необхідно поповнити рахунок. Зробити це можна одним із зазначених нижче методів з мінімальною сумою поповнення 20 грн:

 • картами Visa або Mastercard Приватбанку та інших національних банків;
 • банківською картою через систему «Єдиний гаманець»;
 • сервіс «смарт-гроші» від Київстар;
 • система Masterpass;
 • готівкою в точках продажу лотерей МСЛ;
 • гаманець LeoWallet.

Вивести виграш можна після проходження верифікації та тим же платіжним сервісом, яким проводилось зарахування коштів – на суму від 20 до 3000 грн. Більші виграші необхідно замовляти для виплати в наземних точках лотерей МСЛ.

Служба підтримки

Техпідтримка у МСЛ єдина для всіх продуктів і сервісів. Звернутися до операторів можна через онлайн-чат, який знаходиться в правому нижньому кутку сайту, або за телефоном гарячої лінії 0 (800) 21 00 65. Також можна звернутися в службу підтримки, написавши на адресу [email protected]

Висновки по Спортліга Спортпрогноз

Істотних недоліків у Спортліги багато. Перше – це великий прибуток контори, що тягне за собою низький розмір коефіцієнтів. Лінія подій, представлена тут, не обрадує любителів екзотики. Вона взагалі вкрай мізерна на вибір. Лише при виборі футбольного матчу ви зможете поставити не тільки на підсумок, тотал або фору, але й на декілька інших цікавих результатів. Хоча й тут необхідно звертати увагу на статус матчу.

Лотерея Спортліга Спортпрогноз має статус державної. Відповідно, при виникненні будь-яких спірних ситуацій, ваші права захищені законодавством України. Але будь-яке нововведення може негативно позначитися, в першу чергу, на гравцях. Однак, якщо ви ще недосвідчений гравець і вам не дуже важливий вибір ліній і розмір коефіцієнтів, у вас немає розробленої власної ігрової стратегії – дана платформа вам підійде.