Фаворит букмекерська контора

Фаворит букмекерська контора

Букмекерська контора Фаворит Спорт – це один за найпопулярніших українських закладів спортивних ставок, який працює як в онлайн-сегменті, так і через наземні пункти прийому ставок. Букмекер присутній на просторах України вже довгий час, а саме – з 1999 року. Останнім часом букмекер працював в якості національної лотереї, але з початком процесу легалізації азартних ігор в Україні компанія отримала офіційний статус.

Короткий опис бренду БК Фаворит

Favorit Sport являється офіційним партнером відразу декількох клубів української Прем’єр-ліги:

 • Динамо Київ;
 • Чорноморець Одеса;
 • Маріуполь,
 • ФК Львів;
 • Колос Ковалівка;
 • Верес Рівне;
 • Оболонь Київ.

Іще БК співпрацює з українською Прем’єр-лігою в цілому і є титульним спонсором ряду турнірів. За кількістю наземних пунктів прийому ставок оператор – лідер ринку. Та й в онлайн сегменті компанія має велику клієнтську базу.

В офшорному сегменті також існує букмекерська контора Фаворит Бет (Favbet), що пропонує ту ж лінію і сервіси, що і Фаворит Спорт. Основна різниця між ними – юридична. За документами це різні компанії. Також вони відрізняються територіально – Фавбет працює з гравцями з різних країн пострадянського простору, а Favorit Sport приймає гемблерів тільки з України. Але українці можуть відкривати рахунок в обох букмекерських конторах.

Як відбувається на сайті Фаворит букмекерської контори реєстрація?

Процес створення акаунту на офіційному сайті БК не складний. Вам достатньо натиснути на зелену кнопку «Реєстрація», яка розташована у правому верхньому кутку. У відкритій реєстраційній формі необхідно вказати:

 • адреса електронної пошти;
 • номер мобільного телефону;
 • пароль.

На цьому в Фаворит букмекерська контора реєстрація успішно завершена. Надалі для входу в обліковий запис можна використовувати адресу електронної пошти, яку ви вказали в реєстраційній формі.

Але в Фаворит букмекерська контора реєстрація – ще тільки половина справи. Рекомендуємо відразу після створення акаунту заповнити анкетні дані в профілі:

 • прізвище, ім’я та по-батькові;
 • країну проживання;
 • стать;
 • дату народження.

А крім цього є сенс також зайнятися проходженням верифікації. Для цього потрібно відправити на адресу [email protected] кольорові фото основних сторінок паспорта. В окремих випадках, для успішної ідентифікації можуть також вимагати фото банківської карти, з якої проводилося поповнення рахунку.

Як на сайті Фаворит зробити ставку?

Зареєструвавшись в букмекерській конторі, надалі ви можете робити ставки на десятки спортивних подій, які оператор публікує щодня. Алгоритми оформлення ставки дуже прості і не викликають труднощів навіть у новачків. Але перед тим, як на офіційному сайті поставити на матч, необхідно внести депозит.

Для поповнення рахунку, букмекер пропонує декілька популярних в Україні платіжних сервісів, серед яких електронні гаманці, банківські карти, мобільні поповнення. Про них ми згадаємо трохи пізніше. На депозит потрібно покласти суму, яка дорівнює мінімальному ліміту або перевищує його.

Покрокова інструкція по ставці на спорт

Розглянемо більш детально, як в БК Фаворит зробити ставку. Процедура однакова як на ПК, так і на мобільних пристроях:

 1. Зайдіть на офіційний сайт букмекерської контори, перейдіть в лінію та оберіть спортивну дисципліну, яка вас цікавить. Ви побачите перелік доступних подій, на які можна робити ставки.
 2. Оберіть подію, на яку бажаєте поставити. Відкриється список можливих результатів.
 3. Оберіть результат, який пропонує букмекерська контора Україна Фаворит. Ви повинні бути впевнені в ньому. Також необхідно, щоб вас влаштовували коефіцієнти. Натисніть на результат, щоб ставка з’явилася в купоні.
 4. Щоб перейти в купон, натисніть на нього в блоці, розташованому праворуч. Таким же чином ви зможете додати і інші результати подій, якщо хочете укласти експрес або систему.
 5. Заповніть купон. В ньому необхідно вказати суму ставки та її тип (ординар, експрес, система). Нижче побачите суму, яку отримаєте у випадку виграшу парі. Якщо вас все влаштовує, натисніть кнопку “Зробити ставку”. Після цього відобразиться повідомлення про те, що ставка прийнята. Надалі ви зможете слідкувати за статусом парі в особистому кабінеті БК Фаворит у розділі історії ставок.

Вище ми вже казали про те, що ставки з телефону або планшету виконуються за аналогічною процедурою. Тому описувати окремо алгоритм дій немає сенсу. Причому для того, щоб робити ставки з мобільних пристроїв, не потрібно реєструватися наново. Для авторизації використовуються ті ж самі дані, що і в десктопній версії.

Бонуси та акції букмекерської контори України Фаворит

Основна постійна акція, яку пропонує адміністрація Favorit Sport – це ставка без ризику до 500 гривень для новачків. Отримати її можуть усі нові клієнти букмекерської контори відразу після реєстрації. Але розраховувати на заохочення можуть і постійні гравці в індивідуальному порядку або в ході інших акцій букмекера.

Суть бонусу полягає в тому, що Фаворит букмекерська контора Україна пропонує зробити ставку на суму до 500 гривень, яка, у разі невдачі, повертається назад гравцю без будь-яких додаткових умов і обмежень. Повернуту суму можна буде зняти з рахунку і вивести назад на карту. Механізм використання даної акції такий:

 • беттор поповнює рахунок на суму не більше 500 грн;
 • додає в купон ставку з вподобаним коефіцієнтом (тільки ординар);
 • активує в купоні перемикач «Ставка без ризику»;
 • підтверджує ставку;
 • якщо ставка зіграла – беттор отримує виграш згідно коефіцієнту;
 • якщо ставка не зіграла – її сума повертається на ігровий рахунок і стає доступна для виведення або наступних ставок.

Якщо ставку без ризику отримує новий користувач, Фаворит букмекерська контора Україна вимагає пройти ідентифікацію на сайті перед тим, як зробити перший вивід грошей. Бонус можуть отримати і постійні клієнти. Найчастіше винагорода нараховується гравцям, які довго не заходили в акаунт Favorit Sport. Таким чином букмекер утримує і повертає своїх клієнтів, особливо тих, хто вигідний їм з точки зору загального балансу ставок.

Іще в букмекерській конторі Favorit регулярно проводяться акції, присвячені важливим спортивним подіям. В рамках таких акцій розігруються фрібети та інші цінні призи. Є програма лояльності з можливістю накопичення балів і їх обміну на речі в магазині на сайті. Хоча за умовами акції, при активній грі досить важко зібрати потрібну кількість балів навіть на найдешевші товари.

Коефіцієнти в букмекерській конторі Фаворит

Маржа в БК Favorit Sport диференційована і залежить не тільки від ринку і виду ставки, але і від топових подій. Для непопулярних турнірів букмекер використовує маржу в 8-12 відсотків. Таким чином букмекерська контора Фаворит зменшує ризик на матчах, розкладам в яких аналітики БК приділяють дуже мало часу.

А ось на значимі події, такі як матчі Чемпіонату Європи, Ліги Чемпіонів, НБА, котирування значно вищі, тому що маржа рідко перевищує 5-6 відсотків. Коефіцієнти на тотал і фору трохи вище, ніж на інші види ставок.

Розпис

Букмекерська контора Україна Фаворит пропонує на топові поєдинки в передматчевому форматі гідний розпис. Є хороший вибір тоталів і фор, в тому числі – азіатських і європейських, а також ставки на статистику, ігрові інтервали і особисті досягнення гравців. А ось на менш значимі події більш-менш достойна розпис з’являється тільки в Live режимі. Але і в такому випадку доступний лише невеликий виборів тоталів і фор.

Багато матчів з категорії маленьких ринків взагалі з’являються лише в лайві. Відстежувати плани букмекера по додаванню матчів в Live можна в спеціальному лайв-календарі. Там в хронологічному порядку вказані ті ігри, на які планується прийом ставок в режимі реального часу.

Введення і виведення коштів в букмекерській конторі Фаворит Бет

Для поповнення рахунку в Фаворит Спорт можна використовувати три методи:

 • банківські карти Visa та MasterCard українських банків, таких як Приватбанк, Монобанк, Ощадбанк та інші;
 • поповнення готівкою через термінали easyPay, IBOX;
 • електронні гаманці WebMoney, Skrill, Neteller та інші.

Мінімальна сума депозиту в БК Фаворит складає всього 25 гривень. Для кожної банківської карти в особистому кабінеті створюється свій гаманець. Потрібно уважно стежити за тим, щоб ви поповнювали гаманець з активної карти. Справа в тому, що внести кошти на ігровий баланс можна з будь-якої карти, але вивести – тільки на ту, що прив’язана до нього.

Якщо ваша карта, на яку оформлений гаманець, загублена або перевипущена, доведеться надсилати виписки та інші документи банківської звітності, щоб перевести гроші на актуальну карту. Рекомендується видаляти гаманці з неактивними картами, щоб вони не збивали з пантелику. А для кожної нової карти створюйте свій гаманець.

Якщо ви поповнювали з терміналу або через пункт прийому ставок, гроші можна вивести лише на банківську карту. Але для цього потрібно в заявці вказати ідентифікаційний номер. Якщо ж ви хочете замовити виплату готівкою в касі, потрібно вказати номер паспорту і взяти його з собою для отримання запитаних коштів.

Служба підтримки від Фаворит букмекерської контори України

Техпідтримка Фаворит Спорт працює по телефону 0(800)210-414 в цілодобовому режимі. Також надсилайте свої питання в онлайн-чаті, посилання на який можна знайти в меню «Контакти» на офіційному сайті. Звертатися до операторів ще можна за адресою електронної пошти [email protected]

Не можу зайти на сайт – що з букмекерською конторою Фаворит?

В технічну підтримку клієнтів надходять різні питання. Частіше всього вони стосуються бонусів та грошових переказів. Але іноді гравці з України питають, що з букмекерською конторою Фаворит, коли не можуть перейти на офіційний сайт.

Так як в нашій країні азартні ігри та ставки на спорт легалізовані, доступ до ресурсу вільний. Тому основна проблема неможливості війти на сайт – проведення технічних робіт. Через деякий час доступ до платформи відновиться. Також гравець може цікавитись, що з букмекерською конторою Фаворит, якщо знаходиться в країні, де ігровий бізнес заборонений законом.